Prezentujemy stare komputery w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym II Pikniku Wiedzy zobacz więcej

Prezentujemy stare komputery w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym

II Pikniku Wiedzy
2013-10-17 Przygotowana przez Muzeum wystawa starego sprzętu komputerowego, jako jedna z atrakcji II Pikniku Wiedzy

Ekspozycja Muzeum atrakcją premiery Microsoft Windows 8.1 zobacz więcej

Ekspozycja Muzeum atrakcją premiery Microsoft Windows 8.1
2013-10-17 Kilkadziesiąt naszych eksponatów wsparło swoją obecnością premierę najnowszego dziecka firmy Microsoft czyli Windows 8.1

Wystawa sprzętu Muzeum wsparła katowicką imprezę "Wystawa Wielkiego Kalibru" zobacz więcej

Wystawa sprzętu Muzeum wsparła katowicką imprezę "Wystawa Wielkiego Kalibru"
2013-06-17 Przygotowana przez Muzeum Historii Komputerów i Informatyki wyjazdowa wystawa starego sprzętu komputerowego, uatrakcyjniła imprezę "Wystawa wielkiego KALIBRU".

Noc muzeów 2013 zobacz więcej

Noc muzeów 2013
2013-05-19 To na pewno była noc, w której każdy z odwiedzających znalazł coś atrakcyjnego dla siebie. Dla wielu odwiedzających nasze Muzeum, było to spotkanie z czasami dzieciństwa, młodości czy okresu pracy zawodowej.

Wielkie otwarcie MHKiI zobacz więcej

Wielkie otwarcie MHKiI
2012-12-12 Dnia 12 grudnia 2012 roku o godzinie 13:00 wielki otwarcie tymczasowej ekspozycji Muzeum Historii Komputerów i Informatyki.