Nowa odsłona strony muzeum też w stylu RETRO :)

10 Listopada 2021

Skoro czytacie tę informację to znaczy, że zobaczyliście już naszą nową stronę WWW :)

Na pewno nie umknęły Wam liczne grafiki nawiązujące do Windows 95. Pewnie zwróciliście też uwagę na kultowego PAC-MANa goniący Inky-ego i Clyde-a (TAK - te duszki od zawsze miały imiona!). Zachęcamy do poszukania innych ukrytych na stronie retro-smaczków :)

Specjalnie dla nauczycieli ze szkół przygotowaliśmy wyróżnioną sowę, która pokieruje Was do zaawansowanego, dedykowanego formularza rezerwacji wizyty.

Zobaczymy czy odkryjecie wszystkie smaczki nowej strony?
A może odszukacie też BUGI?

Oto nasza nowa strona w stylu RETRO, stworzona przez wspierającą muzeumAgencję Interaktywną IntraCOM.pl

Pamiętajcie, retro nigdy się nie starzeje!

Wspierająca od lat nasze muzeum firma IntraCOM.pl – tworzenie stron internetowych , poprzednią odsłonę strony zbudowała w 2014 roku! Upłynęło 7 lat czyli jak na internet niemal epoka :) Może więc naszą poprzednią witrynę również powinniśmy wystawić na ekspozycji jako zabytek? 

Poprzednia strona MHKI

Trzeba przyznać, że przygotowując tę nową wersję witryny, zespół Intracom spisał się doskonale. Zajmując się na co dzień opracowywaniem autorskich systemów CRM dla firm oraz realizacją stron internetowych dla gmin i miast zgodnych z WCAG 2.1, musieli tym razem zapomnieć o wielu zasadach związanych z dostępnością stron WWW i cofnąć się do zamierzchłych lat rozwoju Internetu i komputerów.

Jeżeli będziecie chcieli stworzyć swoją nową stronę internetową to możemy polecić wam Agencję Interaktywną IntraCOM.pl i miło nam będzie jak przy kontaktach z firmą powołacie się na Muzeum Historii Komputerów i Informatyki. Mają pomysły i umiejętności!

Za nową stronę sponsorowi bardzo dziękujemy.

do góry