Noc Muzeów 2022 w MHKI nie odbędzie się

11 Maja 2022
Noc Muzeów 2022 w MHKI nie odbędzie sięZ przykrością informujemy, że Noc Muzeów 2022 zostaje odwołana.
Równocześnie przypominamy, ze rozesłane imienne zaproszenia na zamknięty wernisaż nowej ekspozycji polskich komputerów (np. PRS 4), pozostają aktualne.

Ze względu na przedłużenie obecności w obiekcie (w którym ekspozycję prezentuje m.in. MHKI) punktu recepcyjnego oraz bazy noclegowej dla uchodźców z Ukrainy,  zmuszeni jesteśmy do odwołania wydarzeń planowanych na ten dzień a właściwie na ten wieczór i noc.

Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy przy okazji planowanego ponownego otwarcia muzeum 1.07.2022, albo przynajmniej na koncercie inauguracyjnym, który odbędzie się 30.06.2022.

Prosimy śledźcie nasze strony, bo to właśnie tam pojawią się wszystkie informacje związane z tymi wydarzeniami.

A dla wszystkich muzealników, z okazji nadchodzącego naszego święta, jakim jest NOC MUZEÓW - samych wspaniałości i dużo odwiedzających.