Muzeum patronem konferencji Code:Dive

9 Października 2014
5 listopada Wrocław zmieni się w nieoficjalną europejską stolicę IT, a to za sprawą zaproszonych na konferencję Code::Dive światowej sławy programistów – Scotta Meyersa, autora serii książek o efektywnym wykorzystaniu języka C++, Venkata Subramaniama, założyciela Agile Developer oraz Andrzeja Krzemieńskiego, jednego z najbardziej znanych polskich programistów. W sumie organizatorzy zaplanowali 13 wykładów prowadzonych równolegle w dwóch salach. Pełna agenda konferencji dostępna jest na stronie wydarzenia: www.codedive.pl 

Aby wziąć udział w Code::Dive, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na oficjalnej stronie konferencji. Nie jest to jednak równoznaczne z otrzymaniem biletu – pierwszeństwo mają osoby z doświadczeniem technicznym np. czynni zawodowo programiści bądź testerzy. Po wstępnej weryfikacji, do każdej osoby zostanie przesłany mail z informacją, czy otrzymała ona bilet wstępu czy też została wpisana na listę rezerwową. Bez obaw jednak że „rezerwowi” zostaną odesłani z przysłowiowym „kwitkiem” – dla nich przewidziana jest transmisja on-line, jednak i w tym przypadku ilość miejsc jest ograniczona. 

„Sale wykładowe pomieszczą maksymalnie 1300 osób, a zainteresowanie ze strony uczestników jest bardzo duże, dlatego zdecydowaliśmy się na selekcję gości, aby na konferencji spotkali się rzeczywiście pasjonaci programowania, a nie przypadkowe osoby” – mówi Konrad Fuławka z Nokii, organizator wydarzenia.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Na uczestników czeka prócz masy merytorycznej wiedzy (ponad 10 godzin wykładów!) nawet darmowa pizza :D

onferencja Code::Dive jest całkowicie darmowa, co wyróżnia ją na tle europejskich i światowych imprez tego typu. Nokia, która na co dzień korzysta z doświadczenia i pracy programistów, tym razem oferuje im coś od siebie – jedyną w swoim rodzaju możliwość spotkania i wymiany myśli, nie tylko podczas 10 godzin wykładów, ale też podczas całego wydarzenia i after party.

Więcej szczegółow na stronie www.codedive.pl.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Materiały reklamowe
pdf 2014-10-09 Code_dive_plakat.pdf
ilość pobrań: 1422
Code_dive_plakat.pdf 0.99MB zobacz

Podobne wiadomości:

do góry