MHKI partnerem technologicznym Pixel Heaven 2014

2 Czerwca 2014
Pixel Heaven 2014 w Warszawie już za nami.

Miło nam zakomunikować, że rolę partnera technologicznego, w zakresie dostarczenia zabytkowego sprzętu komputerowego, powierzono ponownie naszemu Muzeum.

W dniach 31 maja/ 1 czerwca 2014 r. fanów starych komputerów i gier gościł klub 1500m2 – zdaniem nowojorskiego Newsweeka “the hippest place in Warsaw”  – zbiór niekonwencjonalnych, obdarzonych surową elegancją wnętrz, które znakomicie korespondują z charakterem naszego wydarzenia.

1500m2 to na co dzień centrum działań twórczych, łączące klub z restauracją sto900, słónecznym dzieckiem – Na Lato, butikami Love&Trade i Reykjavik District, salą galeryjno/wystawowo/teatralną, czy piwnicami w których kryją się m. in. warsztat rowerowy Cech, pracownia krawiecka Bla Hol, studio graficzne Juicy Color, 79th HQ oraz studia muzyczne BLCKSHP i Out of Tune.

Wszystkie szczegóły na temat Pixel Heaven 2014, znajdziecie na stronie pixelheaven.pl.

Już wkrótce zdjęcia z tej imprezy.