Komunikat organizacyjny

5 Marca 2014

Drodzy goście i przyjaciele

Jest nam niezwykle miło, że otwarcie stałej siedziby muzeum spotkało się z tak dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem. Jesteśmy wręcz zasypywani pytaniami o możliwość odwiedzenia ekspozycji.

Uruchonienie wystawy dla zwiedzających wymaga od nas jednak kilku pilnych działań o charakterze organizacyjnym, co niestety przedłuża moment jej udostępnienia dla szerszej publiczności.

Prowadzone intensywne prace pozwalają nam zakładać, że ekspozycja zostanie otwarta około 10.03.2014. Nadal jednak (ze względu na niewielką ilośc miejsca) zwiedzanie będzie musiało się odbywac po uprzednim uzgodnieniu terminu. W innym przypadku obawiamy się, że czas oczekiwania na wejście może być bardzo uciążliwy dla odwiedzających.

Dlatego apelujemy, by w przypadku planu wycieczki do muzeum, skontaktować się mailowo lub telefonicznie w celu uzgodnienia szczegółow wizyty. Dane kontaktowe dostępne są tutaj.

Dyrekcja Muzeum Historii Komputeerów i Informatyki