Informatyczna świąteczna choinka MHKI Katowice

18 Grudnia 2015

18 grudnia 2015 roku od godziny 18:00 (już po raz drugi), ekipa naszego muzeum wraz z odwiedzającymi ubrała świąteczną choinkę.

Tegoroczne drzewko otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Urzędu Miasta Katowice. Sześciometrowy świerk w budynku Centrum Kultury Katowice ubieraliśmy do późnych godzin wieczornych.

Zaświeciło się na niej ponad 1200 lampek, a na gałązkach, poza tradycyjnymi bombkami, zagościły dyskietki, płyty CD, części z komputerów oraz części sieci komputerowych i im podobne.

Partnerem tego wydarzenia były Śląskie Sieci Światłowodowe "3s" - firma, która od początku wspiera muzeum.

Choinkę można podziwiać przynajmniej do połowy stycznia w budynku Centrum Kultury Katowice Plas Sejmu Śląskiego 2.