IV Edycja Mistrzostw Polski TestingCup w Katowicach

27 Kwietnia 2016
23 i 24 maja spotykamy się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

TestingCup to zawody i konferencja skierowane do pracowników branży nowych technologii, głównie testerów oprogramowania oraz wszystkich osób związanych zawodowo z programowaniem i zapewnieniem jakości systemów informatycznych.

Zawody polegają na przetestowaniu stworzonej na potrzeby Mistrzostw aplikacji Mr Buggy. Odbywają się w dwóch kategoriach: drużynowej i indywidualnej. Przedstawiciele małych i dużych firm z całej Polski stają w szranki o tytuł najlepszych testerów oprogramowania w Polsce. Na Mistrzów w testowaniu czekają atrakcyjne nagrody -  blisko 50 000 zł w gotówce.

Mistrzostwa są wydarzeniem nie mającym swojego odpowiednika nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Udział w tegorocznej edycji potwierdziło blisko 500 uczestników, z czego ponad 350 to testerzy startujący w zawodach.

W tym roku tematem wiodącym jest testowanie gier komputerowych, a gościem specjalnym wydarzenia będzie szef QA bijącej wszelkie rekordy popularności gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” – Przemek Wójcik.

Dodatkową atrakcją będzie wystawa retro gier zorganizowana przez Muzeum Historii Komputerów i Informatyki.

Więcej na testingcup.pl i na www.facebook.com/TestingCup.