Godzinka czyli dwie - program telewizyjny

Slajd z programu TVProgram w formie telewizji internetowej, który (jak zakładalismy na początku) pozwoli nam prezentować nasze  zbiory także w czasie pandemii. Rozbudowany i zmieniony, m.in. dzięki sugestiom widzów, obecnie obok prezentacji zbiorów MHKI, pokazuje także materiały z historii informatyki oraz ciekawostki w najnowszych osiągnięciach HighTech.

Obecnie zawieszony, nadawany był w każdy poniedziałek o godzinie 20:00.

Udało nam się zaprezentować mnóstwo ciekawych informacji i sprzętów, ale także gier i oprogramowania użytkowego.

Dotychczas gościło u nas wielu znamienitych gości oraz zaprzyjaźnione podmioty muzealne (zaglądaliśmy m.in. do ich zbiorów). Pokazaliśmy kilka przykładów, jak uruchomić albo naprawić retro komputery. Ten program to także miejsce dla kolekcjonerów, chcących pokazać swoje niesamowite zbiory. Konkursy, świetna zabawa, nagrody, a także spora dawka informacji :)

Program transmitowany był dotychczas na naszym kanale YT http://www.youtube.com/c/MuzeumHistoriiKomputerówiInformatyki oraz na naszym Facebooku. Ponieważ planujemy jego reaktywację, bądźcie z nami i komentujcie na bieżąco, a my postaramy się, aby ten program był prawdziwie Wasz :)

Terminy emisji znajdziecie w informacjach o naszych wydarzeniach na Facebooku pod linkiem: https://www.facebook.com/pg/MuzeumHistoriiKomputerowIInformatyki/events/?ref=page_internal

Zapraszamy do poznania profili naszych prowadzących.

Zapraszamy i do zobaczenia !!!
Zespół MHKI

do góry