Strona główna / Muzeum / Partnerzy i sponsorzy

Partnerzy i sponsorzy

"Nie jest bogatym ten, kto dużo ma, lecz ten, kto dużo daje"
Erich Fromm

Muzeum Historii Komputerów i Informatyki nie mogłoby sprawnie funkcjonować, a także gromadzić i chronić zbiory, bez sponsorów i firm wspierających działalność. Wszystkie, wymienione na tej stronie instytucje i firmy, to podmioty, które w sposób istotny przyczyniły się do wsparcia codziennych działań i rozwoju naszego Muzeum.

Serdecznie Wam dziękujemy!

Jeśli chcesz przyczynić się do rozwoju naszego Muzeum i wspomóc poszerzenie naszej kolekcji, to zapraszamy do współpracy.
Zostań naszym Partnerem lub Sponsorem!

Zapraszamy do współpracy !!!

Zespół Muzeum

h44xE0yVAMNtTXQtCmbqI5G-WGrF_lyHS21YJwBFcRQhBvOo-7hlPLu9HYiSqURfDOEtpCe6Xr_haE2_N9WKlw

8oEqnzP6wNGLTCRejMiOr4-YA_cwVjV5TgtgT8_O-xwhBvOo-7hlPLu9HYiSqURfDOEtpCe6Xr_haE2_N9WKlw

UIIyNxCFFXMDm41LdOpTjd_2xseEFz5Cy5be7x_bo7whBvOo-7hlPLu9HYiSqURfDOEtpCe6Xr_haE2_N9WKlw