Patronat medialny dla Portalu MMO

2017-12-20, Środa

Miło nam poinformować, że objelismy patronat medialny nad Portalem MMO.

Serwis skierowany do fanów gier komputerowych online. Autorzy zapraszają do zapoznania się z przygotowanymi obszernymi recenzjami gier, publicystyką gamingową oraz rzetelnymi statystykami opartymi na głosach społeczności graczy. Portal MMO to publicystyka, multimedia i rozrywka w jednym, dzięki czemu w jednym miejscu znajdziesz wszystko, co Cię interesuję!

Portal łączy elementy, które są unikalne dla tego typu projektów, czyli cechy społecznościowe, growe oraz newsowo-redakcyjne dostarczając Czytelnikom aktualności i multimediów ze świata gier. Dzięki integracji funkcji informacyjnej i rozrywkowej użytkownicy znajdują w jednym miejscu wszystko, czego potrzebują. Redakcja serwisu publikuje regularnie profesjonalne treści i materiały w postaci recenzji, artykułów, newsów, raportów i video z tematyki nie tylko growej, ale także popularno-naukowej.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: Portal MMO