Noc Muzeów 2018 już za nami

21 Maja 2018

Tegoroczna Noc Muzeów przeszła do historii. Mamy nadzieję, że mimo kolejek, dobrze się wszyscy bawili - jeśli nie - to nie piszcie nam tego bo będzie nam smutno ;)

W godzinach 18:00 - 1:00 odwiedziło nas ponad 2,5 tys gości!!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasze święto wypadło jak najlepiej.

Podziękowania należą się: Katowice - oficjalny profil miastaKatowice Miasto OgrodówPlanetarium ŚląskieWASKO SACOIG S.A. NetologyNowy ElektronikBiuro Dźwięku KatowiceHigh FallInżynier DomuALSENGOODRAM i wielu innych.

Specjalne podziękowania dla naszych Wikingów z grupy rekonstrukcyjnej Utgard Gliwice, którzy zareagowali pozytywnie na nasze prośby i Nie gwałcili, Nie mordowali oraz Nie rabowali - a zachowali się jak prawdziwi wojowie chroniący ogniska "Sounds&Pixels" czyli naszej imprezy ;)

Za ratunek "oświetleniowy" w ostatnim momencie, należą się podziękowania Sergiuszowi z Teatr Korez !!

Mamy nadzieję, że kolejna odsłona Nocy Muzeów zorganizowana przez MHKI nie zwiodła, a następna będzie jeszcze wspanialsza!!

Dziękujemy także wszystkim mediom, które zawsze wspierają MHKI przy organizacji naszych wydarzeń. Zapraszamy do udziału w kolejnych naszych przedsięwzięciach!!

Polecamy też kilka linków do stron, na których nasi goście opisali swoje wrażenia z Nocy Muzeów 2018.
Wszystkie te publikacje znajdziesz tutaj.