Nadchodzi, tym razem nietypowa, Noc Muzeów w MHKI

2019-05-08, Środa

Już 18 maja zapraszamy do Muzeum Historii Komputerów i Informatyki, na (tym razem nietypową) Noc muzeów 2019.
                                                           wydarzenie w ciągu dnia!!!

Pokażemy komputer ODRA 1305, ponownie uruchomiony po prawie 10 latach od momentu wyłączenia ostatniego egzemplarza. Może też nieco przewietrzymy magazyny, żeby pokazać coś, czego jeszcze nie wystawialiśmy?

A widzieliście jak działają czytniki taśm 9-track? Będzie okazja zobaczyć jak działały stare ośrodki obliczeniowe!!!

Dla graczy uruchamiamy specjalną strefę LAN PARTY, a więc stare gry sieciowe. Macie ochotę powalczyć?

To tylko część naszych atrakcji, które pojawią się w tym roku wyjątkowo tylko w naszej siedzibie.

Na pewno będzie kolorowo, graficznie, rozrywkowo i oczywiście koncertowo :)

Jedyna taka Noc w świetle dziennym :)

UWAGA!!! Zapraszamy w godzinach 10:00 do 19:00 !!!Wstęp 1 zł, żeby Was łatwiej policzyć :)

Wszystkie bieżące informacje o tym wydarzeniu znajdziecie na naszym profilu Facebook'owym.

Podobne wiadomości: