MHKI objęło patronatem katowicką edycję imprezy Pog(R)adajmy

2014-01-02, Czwartek

8 stycznia 2014, w godz. 18:00-21:00, w Pubie Cybermachina (ul.Damrota 6) katowicka edycja imprezy Pog(R)adajmy.

Muzeum Historii Komputerów i Informatyki zaprasza na spotkanie organizowane przez blog "Jestem geekiem".

Plan spotkania:

18:00 rozpoczęcie luźnej rozmowy o grach,
18:01 mini-wykład - Paweł Matyjewicz / Bloober Team,
20:00 inteGRANIE wraz z losowaniem nagród ufundowanych przez sponsorów,
21:00 oficjalne zakończenie spotkania.

Patronat medialny nad imprezą objęli: PadTV, Grające Kobiety, PadPortal oraz Muzeum Historii Komputerów i Informatyki w Katowicach.

Imprezę sponsorują: The Armory oraz blog Jestem Geekiem.

Impreza organizowana dla Graczy oraz pracowników z branży gier, odbywa się cyklicznie w każdą drugą środę miesiąca w Warszawie. Od nowego roku spotkania ruszyły w Polskę. (na razie Katowice, a także planowana impreza w Krakowie).

Niezbędne kontakty:

• Organizator Pog(R)adajmy w Katowicach: natalia@dolzycka.com
  • Pomysłodawca: schemat@wp.eu
  • Utworzona grupa na dla wszystkich uczestników Pog(R)adajmy: https://www.facebook.com/groups/pogradajmy

Organizatorzy umożliwiają zakup limitowanej serii koszulek w dwóch wzorach (Pong i Space Invaders), wyprodukowanych przez firmę The Armory specjalnie na potrzeby spotkania. Cena koszulki wynosi 35 zł. Wszelkie pytania w tym informacje o pozostałych rozmiarach: schemat@wp.eu.

Informacja o dotychczasowych spotkaniach: kliknij tutaj.