23.10.2015 Maraton programistyczny SiriusCoding

2015-07-01, Środa

23 października w Katowicach odbędzie się 12-godzinny maraton programistyczny SiriusCoding Hakaton, wymyślony przez trzech doświadczonych developerów, na co dzień pracujących w katowickiej firmie JCommerce. Muzeum Historii Komputerów i Informatyki zostało partnerem tego wydarzenia.
Motywem przewodnim imprezy jest Syriusz - najjaśniejsza i jedna z najbliższych Ziemi gwiazd, której nazwa koresponduje z angielskim słowem „serious”, co ma także podkreślać poważne podejście do programowania podczas hakatonu.

Do zadań uczestników będzie należało rozwiązanie problemów algorytmicznych, implementacja własnych pomysłów, integracja z gotowymi rozwiązaniami, a wszystko to utrzymane w klimacie podróży galaktycznej.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a rejestracja drużyn (składy 5-osobowe) możliwa jest przez stronę www.siriuscoding.pl oraz przez fanpage www.facebook.com/siriuscoding

Kontakt z organizatorem pod adresem: info@siriuscoding.pl

Dla uczesników, nasze muzeum przygotuje strefę relaksu - wyposażoną w baaaardzo stare komputery...